UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znak " STOP" np. Adomowo-Osiedle do starej " siódemki" - Tam też nikt się nie zatrzymuje, tak jakby tego znaku nie było. Pewnie jak dojdzie do kolejnego wypadku, wtedy policja może zareaguje.
Znak " STOP" np. Adomowo-Osiedle do starej " siódemki" - Tam też nikt się nie zatrzymuje, tak jakby tego znaku nie było. Pewnie jak dojdzie do kolejnego wypadku, wtedy policja może zareaguje.