UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chleb ze smalcem w Elblagu to już wypas takie rządy mamy . Oni w Hotelu na rachunek UM jedli coś innego a my 8 zł za chleb ze smalcem . Mam wrażenie ze coś nas zaczyna nas dzielić jak w 89 roku kiedy niektórzy radni z pałkami pod kościołem w Gdańsku latali .