UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chleb ze smalcem w Elblagu to już wypas takie rządy mamy . Oni w Hotelu na rachunek UM jedli coś innego a my 8 zł za chleb ze smalcem . Mam wrażenie ze coś nas zaczyna nas dzielić jak w 89 roku kiedy niektórzy radni z pałkami pod kościołem w Gdańsku latali .