48
19.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciekawe tylko gdzie była nasza Policja ta pani tą Skoda szalała od długiego czasu wczoraj zreszta tez ul pocztowa jechała w kierunku ronda predkościa podaddzwiekową. .. .nikt tego nie widzi czy nie chce widzieć. .. zresztą po miescie śmiga jeszcze jedna taka identyczna śkoda prowadzi ą młody człowiek. .. i wyścigi trwaja po centralnych ulicach
normalny kierowca (2019.08.20)
@normalny kierowca - Wszędzie ta sama bajeczka! Chyba policjanci nie czytają tych komentarzy. Nic w tych samych miejscach się nie zmienia tzn. ktoś olewa te informacje.
(2019.08.20)
mam nadzieje ze twoim zdrowiem zajmie sie psychiatra, wez urlop jedz na jakas parade moze wrocisz odczarowany ana po dawce zlasowania mozgu
(2019.08.20)
Pokazywać twarz i 100 tyś kary i komornik do końca życia żeby czuła winę
Kokos (2019.08.20)
@hdfh - Nie stary powinien jej wytłumaczyć tylko Policja i Sąd.
(2019.08.20)
Od razu założenie, że ta kobieta uderzyła w lampę. A może to ta lampa uderzyła w samochód tej kobiety. Może czyhała ona przez cały ten czas od kiedy została ustawiona aby dokonać zamachu na biedna kobietę gdyż wiedziała, że ta będzie akurat tamtędy przejeżdżać. A na koniec wstrzyknęła jej do krwioobiegu dawkę alkoholu dla zatuszowania całej sprawy!!! Strzeżcie się lam i latarni :) One są w zmowie z drzewami czyhającymi w skrajni drogi :D (ps nie nic nie brałem :P)
(2019.08.20)

info

0  
  0
Pijana, czyli posiedzi 2 lata, a w realu pijani w polsce to nadal swiete krowy, a więc mandaCIK, bez prawka 3 miesiace i dalej hulaj dusza, pijem i jedziem.
(2019.08.20)

info

0  
  1
Co w ludziach tkwi, że nie mogą się powstrzymać od komentarzy?
(2019.08.20)

info

0  
  0