A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie rób z siebie głąba
Redakcjo! Nie piszcie Dziś. .. .Napiszcie datę (19 sierpnia poniedziałek), będzie mniej mylące następnego dnia :)
Kosiarz (kosiarka) umysłów
@bombo - Bambo robi z siebie głąba? OJ nieładnie!
Klik klik i ja nie widze zeby mi ul. nowa wyszukalo. Jakby ktos wiedzial to by sie chyba nie pytal
Mam nadzieje ze twoim postem zajmie się Portel i go zgłosi za podżeganie do przemocy.
kto bogatemu zabroni
A to RODO nie zakazuje ujawniania składu krwi obywateli?
@Beata44 - A pai premier miała procenty?
@On 86 - Czasem? ZAWSZE!