UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe tylko gdzie była nasza Policja ta pani tą Skoda szalała od długiego czasu wczoraj zreszta tez ul pocztowa jechała w kierunku ronda predkościa podaddzwiekową. .. .nikt tego nie widzi czy nie chce widzieć. .. zresztą po miescie śmiga jeszcze jedna taka identyczna śkoda prowadzi ą młody człowiek. .. i wyścigi trwaja po centralnych ulicach

normalny kierowca

Anuluj