UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@normalny kierowca - Wszędzie ta sama bajeczka! Chyba policjanci nie czytają tych komentarzy. Nic w tych samych miejscach się nie zmienia tzn. ktoś olewa te informacje.
@normalny kierowca - Wszędzie ta sama bajeczka! Chyba policjanci nie czytają tych komentarzy. Nic w tych samych miejscach się nie zmienia tzn. ktoś olewa te informacje.