UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@normalny kierowca - Wszędzie ta sama bajeczka! Chyba policjanci nie czytają tych komentarzy. Nic w tych samych miejscach się nie zmienia tzn. ktoś olewa te informacje.


Anuluj