UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe tylko gdzie była nasza Policja ta pani tą Skoda szalała od długiego czasu wczoraj zreszta tez ul pocztowa jechała w kierunku ronda predkościa podaddzwiekową. .. .nikt tego nie widzi czy nie chce widzieć. .. zresztą po miescie śmiga jeszcze jedna taka identyczna śkoda prowadzi ą młody człowiek. .. i wyścigi trwaja po centralnych ulicach

normalny kierowca