UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu wyścigi na ul.browarnej klady,motocykle ,samochody. Chodniki nie dla pieszych szaleją rowerzysci. Jak tu żyć. W Gdańsku straż miejska wal i mandaty w Elblągu spia.


Anuluj