UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu wyścigi na ul.browarnej klady,motocykle ,samochody. Chodniki nie dla pieszych szaleją rowerzysci. Jak tu żyć. W Gdańsku straż miejska wal i mandaty w Elblągu spia.
Znowu wyścigi na ul.browarnej klady,motocykle ,samochody. Chodniki nie dla pieszych szaleją rowerzysci. Jak tu żyć. W Gdańsku straż miejska wal i mandaty w Elblągu spia.