UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policjanty nie spać!!! -Tak tak, jest coraz gorzej a was coraz mniej na drogach nie tylko miejskich, ale i wiejskich. Pewnie przygotowujecie się do marszu tych " chorych" ludzi !!!!!
Policjanty nie spać!!! -Tak tak, jest coraz gorzej a was coraz mniej na drogach nie tylko miejskich, ale i wiejskich. Pewnie przygotowujecie się do marszu tych " chorych" ludzi !!!!!