UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policjanty nie spać!!! -Tak tak, jest coraz gorzej a was coraz mniej na drogach nie tylko miejskich, ale i wiejskich. Pewnie przygotowujecie się do marszu tych " chorych" ludzi !!!!!


Anuluj