UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odezwał się największy debi... jak kierowca nie umie wyjechać czekajac na torach to niech lepiej odda prawo jazdy.
Gosc
Odezwał się największy debi... jak kierowca nie umie wyjechać czekajac na torach to niech lepiej odda prawo jazdy.
Gosc