UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczególnie, że kierowca nie widział znaku "STOP" co często się zdarza. Wpierw kierowcy wjeżdzają na torowisko a następnie patrzą czy coś jedzie.

Gosc

Anuluj