UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczególnie, że kierowca nie widział znaku "STOP" co często się zdarza. Wpierw kierowcy wjeżdzają na torowisko a następnie patrzą czy coś jedzie.
Gosc
Szczególnie, że kierowca nie widział znaku "STOP" co często się zdarza. Wpierw kierowcy wjeżdzają na torowisko a następnie patrzą czy coś jedzie.
Gosc