UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ktoś tam napisaŁ "o jest jeden condon idz do Pelca", ciekawe czy na Szupryta też kibice Olimpii wołaja condon z Batorowa, na dawaj condon strzelaj. .. .. obszczymury nie kibice, taka prawda
Ktoś tam napisaŁ "o jest jeden condon idz do Pelca", ciekawe czy na Szupryta też kibice Olimpii wołaja condon z Batorowa, na dawaj condon strzelaj. .. .. obszczymury nie kibice, taka prawda