UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To prawda bo każdy kto próbuje się tu wybić to rzuca się kłody, ale z 2 strony rzucają je tacy malutcy ludzie więc to tylko plus dla Rafala! Po prostu zawstydzil tych od promocji miasta i imprez, ale hejtują wszystkich, a młodość doskonale sobie z tym poradzi


Anuluj