UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielkie miasta: Pisze do tych słoikow ktorzy uwazaja Elblag za najgorszy shit. .. Torun, Gdansk, Olsztyn nawet Wawa, -wyjatek Krakow i Wroclaw. W zadnym z tych miast nic ciekawego sie nie dzieje jezeli nie ma piatku czy soboty. .. Chcesz cos dodac czy dalej pluc na swoje miasto:)??? Przyklad: Przyjezdza do mnie 2 klientow z Europy, jest sroda a na gdanskich disco-bango pustki. .. To samo w Wawie, chcemy sie gdzies zabawic, co najwyzej zalac sie mozna. .. Oceniaj jak masz jakas wiedze i jak byles tu i tam, takie teksty to swiadcza ze twoj weekend w duuuzym miescie polega na tym, ze idziesz do biedry, nakupujesz taniego zarcia i robisz grilla na balkonie:))) nie bede ci dowalal bardziej bo i tak przesadzilem:)))

ASWymiata

Anuluj