47
13.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Trudna inwestycja i będzie bardzo kosztowna w posadowieniu z uwagi na teren na jakim będzie realizowana. A co do atrakcyjności to mieszkanie na skrzyżowaniu ruchliwej arterii raczej do przyjemnych nie należy.
(2019.08.13)
@aras260 - Przecież przetarg był jawny i wcześniej ogłoszony. Trzeba było samemu startować.
jajco1 (2019.08.13)
A toci głupek z ciebie.
(2019.08.13)
Czy był jakiś zakaz startu w przetargu?Bo niektóre wypowiedzi to sugerują.
mm263 (2019.08.13)

info

23  
  6
Wypowiedzi sugeruja zazdrosc ludzi o umiejetnie zarzadzajacymi swoimi finansami oraz pomówienia o korupcje. .. Jak ktos nic nie osiagnal w zyciu to chcialby aby innym tez sie nie powiodlo.
(2019.08.13)

info

32  
  10
Kazdy mogl wziac udzial. Widocznie dla innych nie byla atrakcyjna.
HvK (2019.08.13)
500 tyś za działkę w centrum? HALO? CBŚ?
Gosciu223 (2019.08.13)

info

12  
  13
Co do posadowienia to się zgadzam, ale ma to też plusy, praktycznie centrum, tramwaj pod nosem, mieszkania na Hetmańskiej też się b. szybko sprzedały. Jeśli tam mają być mieszkania to najważniejsze, aby deweloper był sensowny, bo to co jest na Łęczyckiej, Sadowej to jeśli ktoś ma trochę pojęcia o budowlance to porażka.
Anonimek1 (2019.08.13)
Temat dla CBA
Jow (2019.08.13)

info

15  
  14
To dlatego nagle remontuje się grunwaldzka w tym miejscu? Proszę zapewnić przy tym nowym bloczku odpowiednią ilość bezpłatnych i ogólnodostępnych miejsc postojowych oraz odpowiedni dojazd aby jeszcze bardziej nie korkować grunwaldzkiej i nie zabierać dotychczasowym mieszkańcom miejsc postojowych
Wpłatomat Wróblewskiego (2019.08.13)