UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co do posadowienia to się zgadzam, ale ma to też plusy, praktycznie centrum, tramwaj pod nosem, mieszkania na Hetmańskiej też się b. szybko sprzedały. Jeśli tam mają być mieszkania to najważniejsze, aby deweloper był sensowny, bo to co jest na Łęczyckiej, Sadowej to jeśli ktoś ma trochę pojęcia o budowlance to porażka.

Anonimek1