Znalazł się chętny na tę działkę

47
13.08.2019
Znalazł się chętny na tę działkę
(fot. Michał Skroboszewski)
Miasto, po kilku latach od rozbiórki stojących tu niegdyś kamienic, sprzedało działkę budowlaną przy pl. Grunwaldzkim. Nabywcą jest osoba fizyczna, która wylicytowała działkę za 548,4 tysiąca złotych.
Ustny przetarg w sprawie działki przy pl. Grunwaldzkim odbył się w poniedziałek w Urzędzie Miejskim. Wzięła w nim udział jedna osoba i to ona zostanie właścicielem działki o powierzchni prawie dwóch tysięcy metrów kwadratowych, która jest w pełni uzbrojona i jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Przewiduje stworzenie w tym obszarze zabudowy wielorodzinnej z nieuciążliwymi usługami. 
   Kwota transakcji to 548 430 złotych. Nabywca będzie zobowiązany rozpocząć budowę w tym miejscu do końca 2023 roku i zakończyć ją w stanie surowym zamkniętym do końca 2025 roku.
   
   
RG

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A to ci przetarg. A to ci termin zabudowy.
(2019.08.13)
Centrum miasta działka za 0,5 mln to jak za darmo.
(2019.08.13)
To czemu nie kupiłeś jak prawie za darmo co?
InżynierStefanKarwowski (2019.08.13)
To nie jest centrum miasta. Spowodować Olimpię Elbląg.
Koczkodan (2019.08.13)

info

1  
  45
Odemnie po 10 letniej najpierw dzierżawie za 300 metrów na peryferiach.Gdzie nie ma możliwośći się wybudowac wzięli 60 tysięcy .
(2019.08.13)

info

22  
  7
Wielka działka w centrum na grunwaldzkiej za 500 tys to ja w Dąbrowie za 5 arowa dałem 200 tys śmierdzi tu korupcja czas powiadomić CBA w Elblągu dzieją się cyrki
aras260 (2019.08.13)
Naprawdę znalazł się.... To fajnie
Z i e l a r z (2019.08.13)

info

27  
  5
mieszkania są droższe. 500 tyś za działke w centrum mista? ładny wajcha poszła. miasto radnych złodziei !!!
Bang (2019.08.13)

info

47  
  22
Ale co tam ma powstać. Raz mówią, że jakieś kamiennice, a kiedyś słyszałem, że tam miał powstać sklep NETTO
Adx (2019.08.13)
Nie sprzedają źle, sprzedają źle. Może niech lepiej zostanie tak jak jest.
gr. (2019.08.13)

info

32  
  7