UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To dlatego nagle remontuje się grunwaldzka w tym miejscu? Proszę zapewnić przy tym nowym bloczku odpowiednią ilość bezpłatnych i ogólnodostępnych miejsc postojowych oraz odpowiedni dojazd aby jeszcze bardziej nie korkować grunwaldzkiej i nie zabierać dotychczasowym mieszkańcom miejsc postojowych
Wpłatomat Wróblewskiego