UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To dlatego nagle remontuje się grunwaldzka w tym miejscu? Proszę zapewnić przy tym nowym bloczku odpowiednią ilość bezpłatnych i ogólnodostępnych miejsc postojowych oraz odpowiedni dojazd aby jeszcze bardziej nie korkować grunwaldzkiej i nie zabierać dotychczasowym mieszkańcom miejsc postojowych

Wpłatomat Wróblewskiego