69
11.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I co ĆPUNY?! Dalej będziecie gadali kłamstwa o tym, że marihuana jest zupełnie nieszkodliwa?
(2019.08.11)
W ogóle życie jest szkodliwe.
Romano (2019.08.11)
zawsze lubiłem jarać blanty
laska (2019.08.11)
Nr rej prosze podac, tez widzialem ale nie zdazylem zobaczyc
(2019.08.11)
Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
QbeeQ (2019.08.11)
Ponoć Kuchciński szuka jakiejś fuchy.. dzwoń!
J2333 (2019.08.11)
Mam nadzieje ze otrzyma adekwatna kare i przymusowe leczenie i kontrole wyrywkowe na zawartosc substancji.
Gosc (2019.08.11)

info

8  
  0
Hej elblążanie co z wami?Dlaczego nie jesteście tak wylewni w komentarzach jak w przypadku chłopaka który uderzył w filar w centrum handlowym?Przecież to taka sama sytuacja. Młody, pod wpływem, brawura itd. . AHA PEWNIE DLATEGO ŻE TO NIE MERC ZA 200tyś, TO JUŻ NIKOGO NIE BOLI. HAHAHAHAHAHAHA typowe kurły
pawlik (2019.08.11)
@pawlik - A może dlatego, że jednak mniej zagrażał innym niż ten, który z DUŻYM prawdopodobieństwem mógł kogoś zabić. Nikogo nie usprawiedliwiam, ale kaliber i zagrożenie nieporównywalne (moim zdaniem).
(2019.08.11)
Może trochę nie na temat ale czy ktoś wie czy w Elblągu znajdę usługę kalibracji alkomatu takiego osobistego? Nie mogę znaleźć przez internet. Dzięki.
promile33 (2019.08.11)