UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale się powtarza. Psychopatka ma w głębokim poważaniu prawo i ten mandat. Co to jest 500 zł. Tyle pewnie dostaje co miesiąc od państwa. A mieszkańcy nadal cierpią i mają już tego dosyć.

krytyk

Anuluj