To ona strzelała o 21.37

77
08.08.2019
To ona strzelała o 21.37
20-letnia kobieta została ukarana przez policjantów z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń za wywoływanie huku przy pomocy petard. Dziewczyna około godz. 21.30 rzucała petardę w okolicy ul. Grota Roweckiego. Policjanci ustalil, co jest powodem jej zachowania.
Kobieta została ukarana 500 złotowym mandatem karnym po tym, jak w ubiegłym tygodniu rzuciła petardę w okolicy ul. Grota Roweckiego. Na tego typu powtarzające się niemal codziennie sytuacje po godz. 21 skarżyli się ostatnio mieszkańcy tej części miasta. Funkcjonariusze przeprowadzili ustalenia oraz przejrzeli miejski monitoring. W ubiegłym tygodniu zaraz po zdarzeniu rzucenia petardy wylegitymowali 20-letnią kobietę.
   Otrzymała ona wezwanie do Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń. Młoda kobieta tłumaczyła swoje zachowanie tym, że robi to w okolicy umiejscowionego tam aresztu śledczego. Powodem jest jej partner, który aktualnie przebywa w tym areszcie. Huk petardy ma być dla niego znakiem, że o nim myśli...
   Za to zachowanie kobieta została ukarana 500 złotowym mandatem. Jeżeli proceder będzie się dalej powtarzał, policjanci nie wykluczają skierowania do sądu wniosku o ukaranie. Wtedy górna granica kary to 5 tysięcy złotych.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
HAHAHAH. .. łooooo HOHOHO. .. BUHAHAHA. .. Karyna xD Ale PUSTAK. .. :D LOL
Oho (2019.08.08)
Ale jak jej łapki urwie to będzie płacz, dlaczego pany policjanty mnie nie zatrzymały przed rzucaniem
(2019.08.08)

info

31  
  4
Dziwne bo jeszcze wczoraj słyszałem strzały petardy. Chyba 500 zł to za mało.
Jasnowidz (2019.08.08)
Bo wczoraj ją wylegitymowali ;)
Joshua (2019.08.08)
i
Joshua (2019.08.08)
21.37.Ta godzina nic nie mówi?
mm263 (2019.08.08)
No to już dziś stary pomyśli że o nim nie myśli i będzie bunt w więzieniu hahahahah
(2019.08.08)

info

47  
  1
Jej akurat nie. I nawet nie doszukują się u tego pustaka jakiejkolwiek refleksji. Typowa karyna.
(2019.08.08)
Nic to nie dało... Nadal strzelają... Niektórzy mają dzieci i chcą, aby spały o tej porze... kiedy w końcu definitywnie zostanie ukrucony ten proceder?
Monika1983 (2019.08.08)
Wzruszająca "miłość" Janusza i Grażyny.
(2019.08.08)

info

46  
  3