UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Możesz klaskać też dla bezproduktywnych poborcow 500 +.Chociaż oni są produktywni inaczej.Tu idą twoje podatki i nie przeszkadza CI to?A temat wojsko to ulubiony temat elblazan.Wiojsko kojarzy się elblazanom tylko ze złem .A prawda jest taka że zazdrość Was zżera.
Aso