UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Możesz klaskać też dla bezproduktywnych poborcow 500 +.Chociaż oni są produktywni inaczej.Tu idą twoje podatki i nie przeszkadza CI to?A temat wojsko to ulubiony temat elblazan.Wiojsko kojarzy się elblazanom tylko ze złem .A prawda jest taka że zazdrość Was zżera.

Aso

Anuluj