Wybrany wątek opinii

Super przynajmniej z polskiej fabryki.
(2019.08.07)
Tak karoseria (silnik niemiecki koła francuskie połowa podwozia od scanii) i ot takie polskie
(2019.08.08)
Powrót do komentarzy