Wybrany wątek opinii
Super przynajmniej z polskiej fabryki.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Tak karoseria (silnik niemiecki koła francuskie połowa podwozia od scanii) i ot takie polskie
Do moderacji
Odpowiedz
1
1