UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie że będą bezpieczni, komuchy zabrali Polakom broń, bo przed wojną dużo osób ją posiadało i to zrobili ze strachu. A teraz niektórzy powielają te bzdury, że sąsiad sąsiada by wystrzelał. Nie wystrzelałby, a broniłby, jakby go napadli.