Wybrany wątek opinii
Czy Polacy będą bezpieczni mając broń? Ty chyba człowieku nie wiesz co piszesz!!!! dopiero by sąsiad sąsiada wystrzelał!!!z byle powodu????
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Pewnie że będą bezpieczni, komuchy zabrali Polakom broń, bo przed wojną dużo osób ją posiadało i to zrobili ze strachu. A teraz niektórzy powielają te bzdury, że sąsiad sąsiada by wystrzelał. Nie wystrzelałby, a broniłby, jakby go napadli.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0