UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pewnie że będą bezpieczni, komuchy zabrali Polakom broń, bo przed wojną dużo osób ją posiadało i to zrobili ze strachu. A teraz niektórzy powielają te bzdury, że sąsiad sąsiada by wystrzelał. Nie wystrzelałby, a broniłby, jakby go napadli.