UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jednak ten Koliński to jest kundel nawet w taki dzień jak rocznica wybuchu powstania próbuje tych swoich lewackich sztuczek aby ludzi z kłócić nie ktorych obrazić jak takie lewackie g..wno może jeszcze patrzeć ludziom w oczy szkoda powietrza dla niego