UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jednak ten Koliński to jest kundel nawet w taki dzień jak rocznica wybuchu powstania próbuje tych swoich lewackich sztuczek aby ludzi z kłócić nie ktorych obrazić jak takie lewackie g..wno może jeszcze patrzeć ludziom w oczy szkoda powietrza dla niego


Anuluj