UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jednak ten Koliński to jest kundel nawet w taki dzień jak rocznica wybuchu powstania próbuje tych swoich lewackich sztuczek aby ludzi z kłócić nie ktorych obrazić jak takie lewackie g..wno może jeszcze patrzeć ludziom w oczy szkoda powietrza dla niego