UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jesteś jednak lewacki gamoń istniejesz aby tylko szczuć jednych na drugich żyjesz aby siać zamęt chaos....Ale z drugiej strony brawo w sumie nikt tak nie zraża lewactwa do ludzi jak Twoje głupie teksty nikt tyle złego nie zrobił dla twojej partii jak Ty sam pisz dalej te głupie teksty chodź zakłócać uroczystości ludzi o innych poglądach niż twoje pokazuj pełną obłudę lewicy pełną agresji i nienawiści do ludzi jak myślisz skąd ten marny wynik twojej partii w Elblągu? A na marginesie dlaczego nigdy nie przyjdziesz na te obchody gdy jest dużo ludzi co majty masz pełne że strachu? Jesteś durny lewacki gamoń i tyle