UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
trzeba było willę na Bema po Pogotowiu opiekuńczym zostawić na lokum dla orkiestry, a nie za grosze sprzedać Wójcikowi aby mógł jeszcze na hotelarstwie zarabiać Głupota nie zna granic
trzeba było willę na Bema po Pogotowiu opiekuńczym zostawić na lokum dla orkiestry, a nie za grosze sprzedać Wójcikowi aby mógł jeszcze na hotelarstwie zarabiać Głupota nie zna granic