UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

trzeba było willę na Bema po Pogotowiu opiekuńczym zostawić na lokum dla orkiestry, a nie za grosze sprzedać Wójcikowi aby mógł jeszcze na hotelarstwie zarabiać Głupota nie zna granic


Anuluj