UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na pewno brak pani Bożeny w elbląskiej kulturze odczujemy. Jestem pełna podziwu dla jej wszystkich inicjatyw. Jak ktoś kiedyś powiedział. .. "za cokolwiek się zabierze w złoto zamienia!"
Na pewno brak pani Bożeny w elbląskiej kulturze odczujemy. Jestem pełna podziwu dla jej wszystkich inicjatyw. Jak ktoś kiedyś powiedział. .. "za cokolwiek się zabierze w złoto zamienia!"