UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na pewno brak pani Bożeny w elbląskiej kulturze odczujemy. Jestem pełna podziwu dla jej wszystkich inicjatyw. Jak ktoś kiedyś powiedział. .. "za cokolwiek się zabierze w złoto zamienia!"


Anuluj