UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie lubię tam robić zakupy, ze względu na parszywy parking, a dokładniej jego organizacja i oznakowania oraz ta droga niby parkingowa (, z górnego na dolny parking ) jest jak normalna ulica (faktycznie to normalna ulica) każdy szczególną uwagę zwraca na zjazd z górnego, bo nie dość że przy wyjeździe z pod MPIK, ma się go prawie z tyłu, to jadący z górki nabierają znacznych prędkości, szczególnie ci co skracają sobie drogę do Robotniczej, tak więc by włączyć się do ruchu trzeba to zrobić zdecydowanie, i nie zapominać o jadących w przeciwną stronę, o czym chyba zapomniała ta pani.
gazdodechy