UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeżdżę i motorowerem i samochodem i stwierdzam jednoznacznie , ze i kierpwcy i motocyklisci maja za skórą. Ostatnio przekonalem się jadąc przez stare miasto imotorowerem że skrzyżowanie równorzędne co dla niektórych to abstrakcja. Idiotka w BMW wymusił mi pierwszeństwo przez co o mało nie doszło do wypadku. Nawet się nie zatrzymał.

Stanislaw