UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżdżę i motorowerem i samochodem i stwierdzam jednoznacznie , ze i kierpwcy i motocyklisci maja za skórą. Ostatnio przekonalem się jadąc przez stare miasto imotorowerem że skrzyżowanie równorzędne co dla niektórych to abstrakcja. Idiotka w BMW wymusił mi pierwszeństwo przez co o mało nie doszło do wypadku. Nawet się nie zatrzymał.
Stanislaw