UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zorientowany - Moim zdaniem tą sitwę powinno się pod mocną powiększającą lupę wziąć, myślę, że można by było wiele się doszukać. Takie jest moje zdanie. Piszesz o socjalku, szczerze mówiąc nie mam pojęcia o czym piszesz, ale to nie ważne w tej chwili. Ważne jest, że ludzie tacy ja wy żalicie się i płaczecie oraz krytykujecie wszystkich wokoło, a sami nie jesteście święci, także daruj sobie te niedorzeczne uwagi.


Anuluj