Wybrany wątek opinii
Ciekawe co ten na pierwszym zdjęciu za bzdury opowiada, że tak się wsłuchują. Sami pseudo- biznesmeni, tzw. sitwa Wikrowska.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Akurat tego siwego z lewej strony to znam. Żebyś ty przyjacielu pracował tak jak on, to może do czegoś byś doszedł. A tak to ci tylko pozostaje socjal i wypatrywanie sitwy dookoła.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Zorientowany - Moim zdaniem tą sitwę powinno się pod mocną powiększającą lupę wziąć, myślę, że można by było wiele się doszukać. Takie jest moje zdanie. Piszesz o socjalku, szczerze mówiąc nie mam pojęcia o czym piszesz, ale to nie ważne w tej chwili. Ważne jest, że ludzie tacy ja wy żalicie się i płaczecie oraz krytykujecie wszystkich wokoło, a sami nie jesteście święci, także daruj sobie te niedorzeczne uwagi.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0