UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Akurat tego siwego z lewej strony to znam. Żebyś ty przyjacielu pracował tak jak on, to może do czegoś byś doszedł. A tak to ci tylko pozostaje socjal i wypatrywanie sitwy dookoła.

Zorientowany

Anuluj