58
28.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie słyszałeś kibiców tylko bandę .
ArekGG (2019.07.29)
Pato kibicom powinno się budować dźwiękoszczelne trybuny co by ich obelg nie było słychać.
Gnoom (2019.07.29)
@Pijak z prostej - I niech dzieci słuchają, wyzwisk i obelg. Nie każdy kibic to patologia i nie każdy musi słuchać tego co wykrzykujecie, ale co ty zrozumiesz?
ArekGG (2019.07.29)
Zapamiętajcie , teraz będzie już tylko gorzej
pawEL456 (2019.07.29)

info

2  
  3
Co to za rozbierany przemarsz przez miasto?? LGBT??
(2019.07.29)

info

2  
  2
@Pijak z prostej - W poprzednim sezonie poszedłem na jeden mecz Olimpii aby pokazać memu 8 letniemu wnukowi dobry mecz. Niestety, mecz był kiepski, a wyzwisk przez tych 90 minut nasłuchałem się więcej niż przez całe życie. Więcej wnuka na taką imprezę nie zabiorę.
Kubuś (2019.07.30)
Dobre. Jednego znam jesli to ten to po tatusiu
(2019.07.30)
Fan kogo. batorowa czu kondomow
223532 (2019.07.30)