UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pijak z prostej - W poprzednim sezonie poszedłem na jeden mecz Olimpii aby pokazać memu 8 letniemu wnukowi dobry mecz. Niestety, mecz był kiepski, a wyzwisk przez tych 90 minut nasłuchałem się więcej niż przez całe życie. Więcej wnuka na taką imprezę nie zabiorę.

Kubuś

Anuluj