UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Pijak z prostej - W poprzednim sezonie poszedłem na jeden mecz Olimpii aby pokazać memu 8 letniemu wnukowi dobry mecz. Niestety, mecz był kiepski, a wyzwisk przez tych 90 minut nasłuchałem się więcej niż przez całe życie. Więcej wnuka na taką imprezę nie zabiorę.
Kubuś