UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pijak z prostej - I niech dzieci słuchają, wyzwisk i obelg. Nie każdy kibic to patologia i nie każdy musi słuchać tego co wykrzykujecie, ale co ty zrozumiesz?

ArekGG

Anuluj