UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Pijak z prostej - I niech dzieci słuchają, wyzwisk i obelg. Nie każdy kibic to patologia i nie każdy musi słuchać tego co wykrzykujecie, ale co ty zrozumiesz?
ArekGG
@Pijak z prostej - I niech dzieci słuchają, wyzwisk i obelg. Nie każdy kibic to patologia i nie każdy musi słuchać tego co wykrzykujecie, ale co ty zrozumiesz?
ArekGG