UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prytuliak ciekawy jak na 2 lige zawodnik. Widac poprawił szybkosc. Tylko jak już dochodzi do starcia z przeciwnikiem. To na 90 % będzie schodził z boiska. Wniosek chyba taki że zawodnik ma jakis nie wyleczony do konca uraz. Jezeli bysmy mieli na dzisiaj jeszcze jednego obronce prawego z dobrym CV. Oraz zdrowych M. Kiełtyke, Jabłońskiego i Prytuliaka. Olimpia walczy o 1 ligę jak nic od miejsc 3-6