UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Normalnie na A2 i na vip nie ma co się bać z dziećmi. Na A1 i na łuku też za dużo nikomu by się nie stało ale tam powinno się krzyczeć. Ale najlepiej nie być na meczu nigdy - i opowiadać bajki, że się boi
Pijak z prostej