Wybrany wątek opinii
@stop dyskryminacji - faszyści to niemcy opierajmy się na faktach
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
a legiony SS z Francji, Belgii, Norwegii, Ukrainy, wreszcie Włosi to niby faszysci niemieccy?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0