UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żądam wyremontowania basenu!!!!! Dziady pieprzone. Że ludzie siedzą cicho. Do koryta jak się pchają to mało co w 4 litery nie wejdą.

Znaffcaq

Anuluj