UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żądam wyremontowania basenu!!!!! Dziady pieprzone. Że ludzie siedzą cicho. Do koryta jak się pchają to mało co w 4 litery nie wejdą.
Znaffcaq
Żądam wyremontowania basenu!!!!! Dziady pieprzone. Że ludzie siedzą cicho. Do koryta jak się pchają to mało co w 4 litery nie wejdą.
Znaffcaq