UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Upał jak diabli a w Elblągu nie ma gdzie nad wodę pójść bezpiecznie, mimo że woda dookoła miasta. Co rajcy miejscy ? Du. .. a ??

czterysta.

Anuluj