UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Upał jak diabli a w Elblągu nie ma gdzie nad wodę pójść bezpiecznie, mimo że woda dookoła miasta. Co rajcy miejscy ? Du. .. a ??
czterysta.
Upał jak diabli a w Elblągu nie ma gdzie nad wodę pójść bezpiecznie, mimo że woda dookoła miasta. Co rajcy miejscy ? Du. .. a ??
czterysta.