Przejechał przez środek ronda

36
26.07.2019
Przejechał przez środek ronda
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (26 lipca) około godz. 12 na Rondzie Obrońców Birczy doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. 43-letni mężczyzna kierujący kią najprawdopodobniej dostał ataku epilepsji w trakcie jazdy i przejechał prosto przez rondo. Mężczyzna trafił do szpitala. Zobacz zdjęcia.
- Mężczyzna był trzeźwy. Powodem zdarzenia było to, iż 43-latek zasłabł. Teraz policjanci skierują wniosek do organu, który wydał prawo jazdy o skierowanie mężczyzny na dodatkowe badania pod kątem możliwości kierowania autem. Kierujący został przewieziony karetką na badania - informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak jest się chorym nie powinno się prowadzić pojazdów mechanicznych
(2019.07.26)
szybciej trza było
(2019.07.26)
Chrzy powinni mieć zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, bo stwarzają zagrożenie na drodze szczęście że kogoś nie zabił!
(2019.07.26)
Nawigacja powiedziała ,, na rondzie prosto " i pojechał.
Jamaleg (2019.07.26)

info

51  
  12
Ludzie z epilepsją którzy mają regularne ataki mają zakaz prowadzenia auta bo mogą łatwo spowodować śmiertelne zagrożenie. Niestety problemem jest to że wielu okłamuje lekarza rodzinnego że od kilku lat nie mieli ataku aby uzyskać zgodę na podejście do kursu na prawo jazdy. Tacy ludzie sami nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć na co się piszą.
Kkkkk1 (2019.07.26)
Jak dobrze że nikt nie szedł chodnikiem
(2019.07.26)

info

37  
  2
facet dożywotnio powinien mieć zabrane prawo jazdy
(2019.07.26)

info

37  
  15
Ooo to jest akurat przy nieopodal mojego miejsca zamieszkania. Na moim osiedlu. I zgadza się że to stwarza zagrożenie. Często tedy przechodzę. A kiedyś na Fromborskiej ktoś dosłownie wpadł na chodnik i dachował 50 metrów przede mną. A co byłoby gdybym akurat był te 50 metrów bliżej? Masakra
gość89 (2019.07.26)
Podejrzewam, że kierowca mieszka w pobliżu ronda, bo bardzo często widzę ten samochód jadący ul. Niepodległosci. Najcześciej kierowca znacznie przekracza dozwoloną prędkość.
(2019.07.26)
Dlaczego przed egzaminami nie ma obowiązkowych badań lekarskich pod kątem chorób, przez które można stracić kontrolę nad pojazdem?
(2019.07.26)