UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po komentarzach stwierdzam, że niektórzy teraz są chorzy z nienawiści do drugiego człowieka. Każdy chory gdyby miał zakaz to nikt by nie jeździł. Choroba dopada każdego szczególnie na głowę

Tala

Anuluj