UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po komentarzach stwierdzam, że niektórzy teraz są chorzy z nienawiści do drugiego człowieka. Każdy chory gdyby miał zakaz to nikt by nie jeździł. Choroba dopada każdego szczególnie na głowę
Tala
Po komentarzach stwierdzam, że niektórzy teraz są chorzy z nienawiści do drugiego człowieka. Każdy chory gdyby miał zakaz to nikt by nie jeździł. Choroba dopada każdego szczególnie na głowę
Tala