UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ooo to jest akurat przy nieopodal mojego miejsca zamieszkania. Na moim osiedlu. I zgadza się że to stwarza zagrożenie. Często tedy przechodzę. A kiedyś na Fromborskiej ktoś dosłownie wpadł na chodnik i dachował 50 metrów przede mną. A co byłoby gdybym akurat był te 50 metrów bliżej? Masakra
gość89