UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podejrzewam, że kierowca mieszka w pobliżu ronda, bo bardzo często widzę ten samochód jadący ul. Niepodległosci. Najcześciej kierowca znacznie przekracza dozwoloną prędkość.


Anuluj